Proje Açıklaması

Pamidor Çocuk Giyim 1995 yılında İstanbul'da 0-14 yaş çocuk ve bebek tekstil perakende satış mağazası olarak kuruldu. Bebek ve Çocuk tekstil mağaza konsepti ile müşterilerinin güvenini kazanarak bugün İstanbul, İzmir, Denizli, Isparta, Manisa, Kütahya ve Aydın illerinde olmak üzere toplam 36 perakende satış mağazası ve Pamidor markasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinden aldığı güvenle her geçen gün mağaza sayısını arttıran Pamidor, internet mağazacılığını da ekleyerek Türkiye’deki tüm müşterilerine %100 Türk malı giyim ürünleri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. Hiç bir mağazamızda çin menşeili tekstil ürünleri bulunmamaktadır. 
 
Dünya'da ve Türkiye'de en iyi üreticileri devamlı olarak araştırarak, günümüz moda ve trendlerine uygun güvenilir Türk menşeili üretici firmaların kolleksiyonları olan Markalardan tercih edilenleri sizlere sunmak temel politikamızdır.
 
Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlerden aldıkları hediyelerle ürünlerimizi deneme fırsatı bulan müşterilerimizin istekleri ile artık ürünlerimize http://www.pamidor.com.tr sitemiz üzerinden mağazalarımızla aynı fiyat ve imkânlarla tüm Türkiye’den alışveriş yapabilirsiniz.


Proje Bilgileri

  1. Tarih: 26/09/2014

Hizmetler

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!