Proje Açıklaması

“Huzur ve konfor dolu yepyeni bir yaşam alanları” kazandıran VERAPOL sunduğu imkanlar ve yepyeni yaşam alanları ile size yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor! Verapol Dünyası adını verdiğimiz bu kolaylıklar, olanaklar ve hizmetler zincirinin en önemli hedefi “sakin ve yaşanabilir bir ortamda mutlu bir yaşam sürebilmeniz için yeni projeler oluşturmak!" Bu amaçla konut sektöründe pek çok ilki gerçekleştiriyoruz.

MİSYONUMUZ
Firmamız teknolojiye ve modern mimariye oldukça fazla önem vermekte ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini yakından takip etmektedir.Bu doğrultuda sizlere mekanlar sunan VERAPOL İNŞAAT, daima beğeninizi kazanmak için yenilerini sizlere sunacaktır.

VİZYONUMUZ
VERAPOL İNŞAAT İzmir'in tanınmış dört iş adamının "Birlikten Kuvvet Doğar" felsefesiyle uzun yıllara dayanan tecrübe, dürüstlük ve iş disipliniyle, kendilerini sektörlerinde ispatlamış olmanın verdiği inançla sizlere hizmet vermek için kurulmuştur.

VERAPOL İNŞAAT'ın kurucuları; yaklaşık 30 yıldır çeşitli projelerde yer almasının ardından sizlere daha kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmak için güçlerini birleştirerek bu oluşumu gerçekleştirmişlerdir.Proje Bilgileri

  1. Tarih: 13/12/2014

Hizmetler

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!