Proje Açıklaması

2015 yılından itibaren Türkiye'de de büyüme atağına geçen A.B.C. Global Gastro, Ugi's Café marka ve konseptiyle ülke geneline yayılmayı hedeflemektedir. Kurulduğu günden itibaren mükemmeliyet çizgisindeki hizmet anlayışıyla müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sağlamayı hedefleyen A.B.C. Global Gastro, gelen müşteri istekleri doğrultusunda 2014 yılından itibaren Ugi's Café markasıyla franchise vermeye başlayacaktır. Franchise yatırımcılarından astronomik bedeller almayan ve piyasa rekabet fiyatları ile tedarik sağlayan A.B.C. Global Gastro, yatırımcıların birikimlerini kazançlı bir şekilde değerlendirmesine imkan sağlamaktadır. A.B.C. Global Gastro, yıllardır birçok özel mekan işletmelerine verdiği kaliteli ve memnuniyet arttırıcı faaliyetlerinde ‘paylaştıkça çoğalır’ felsefesi ile güçlenmektedir.

A.B.C. Global Gastro, müşteri odaklı bir firma kültürüne sahiptir. Bu kültürün en önemli amacı A.B.C. Global Gastro müşterileri ve iş ortakları ile uzun süreli çalışmaktır. Bu anlamda müşteri hizmetleri departmanı zaman zaman müşteri anketleri yapmakta ve bu anketler sayesinde müşterilerimizin firmamızdan beklentileri ortaya çıkmaktadır. Ardından müşteri talepleri doğrultusunda çalışmalara yön verilmektedir.

Kalite politikasını Türk Gıda Kodeksi ve hijyenik kurallara uygun depolama ve dağıtım olarak planlayan A.B.C. Global Gastro, ürün tedarikinden şubelere teslimine kadar, üretilen ürünlerine kalite standartları uygulayarak sürekli ve güvenilir gıda dağıtımı hizmeti gerçekleştirmektedir. Müşteri ve dolayısıyla tüketici beklentilerini doğru zamanda ve kaliteli ürünle gerçekleştiren A.B.C. Global Gastro'nun hedefi sürekli müşteri memnuniyetidir.

Proje Bilgileri

  1. Tarih: 13/12/2014

Hizmetler

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!