Proje Açıklaması

Otomotiv sektöründeki 30 yıllık deneyimimizin sonucunda oluşan sinerjimizle 2012 Yılında İzmir’de kurulan AVOS OTOMOTİV öncülüğünü yaptığı Boutique Service anlayışı ve Bayraklı Smyrna Meydanı Mevkii’nde 2500 m2 kapalı alana sahip hizmet merkeziyle, İzmir’de eksikliği hissedilen kurumsal oto bakım ve onarım servisi ihtiyacına cevap vermektedir. Teknoloji ile geliştirilmiş modern ekipmanları, alanında uzman teknik kadrosu ve kurumsal yapısıyla İzmir’in en nitelikli oto bakım ve onarım servisi olarak sektörümüze yeni bir bakış açısı getirmiştir.

MİSYONUMUZ
Temsil ettiğimiz markaların gücünü, en kaliteli şekilde en cazip koşullarla hizmet veren; yapımızda barındırmış olduğumuz şeffaflık, dürüstlük olgularını çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ
AVOS OTOMOTİV olarak öncülüğünü yaptığımız Boutique Service anlayışı ile daima gelişimi yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini sürekli yükselterek oluşturduğumuz kurumsal yapımız ile çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır. Avos Otomotiv olarak amacımız var olan Pazar payından pay almak yerine Boutique Service anlayışı ile yeni bir Pazar yaratmaktır.


Proje Bilgileri

  1. Tarih: 13/12/2014

Hizmetler

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!