Proje Açıklaması

İzmir’in ilk yerleşim yerlerinden biri olarak öne çıkan Bayraklı ve çevresi günümüzde yeni şehircilik anlayışı ile daha da önem kazanıyor.
Bu yeni yapılanmayı ve mimari anlayışı en iyi ifade eden unsurlardan birisi olan “Bayraklı Tower” binasında “12 Ocakbaşı”nda etin lezzeti bir başkadır sloganı ile restaurantımızı ve lezzetlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

12 Ocakbaşı; yöresel kebap, zengin meze çeşitleri ve baklavanın tadının titizlik, zerafet ve güvenle buluştuğu, sizlere en iyilerini sunmayı ilke edinerek LEZZET kapılarını açmıştır.

Konseptimiz, hizmet anlayışımız ve lezzetimiz ile farklılık yaratıp ,sıcak bir ortamda keyifli vakitler geçirmenizi sağlamayı ve İzmir’de ilk tercih edilen ET Restaurantı olmayı hedeflemekteyiz.

12 Ocakbaşı’nda iş yemekleriniz, tanıtım etkinlikleriniz ve özel grup toplantılarınız için beklentilerinizi karşılıyor olmaktan mutluluk duyacağız.
Deneyimli ustalarımız, personelimiz ve vale hizmetimizle siz değerli konuklarımıza ve misafirlerinize en üst düzeyde hizmet vermeyi amaç edindik.

Proje Bilgileri

  1. Tarih: 25/12/2014

Hizmetler

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!