Proje Açıklaması

Çukurova Fikir Sanat Merkezi, üniversiteli öğrencilere özel olarak hazırlanmış, eğitim ve gençlik merkezidir. Çukurova Fikir Sanat  bir sosyal sorumluluk projesidir.
Üniversite öğrencileri Çukurova Fikir Sanat Merkezi’ne üye olarak bir çok faaliyetten ücretsiz olarak yararlanabilecekler.
Çukurova Fikir Sanat, üniversite öğrencilerinin sosyal ve kültürel açıdan gelişimini sağlayıp tam donanımlı bireylerin yetişmesini hedeflemektedir.
Öğrenciler katılacakları sosyal aktivitelerle okulun ve hayatın stresinden kurtulacak, katılacakları kurslar ve seminerlerle ufakları genişleyecek ve bilgi birikimleri en üst düzeye çıkacaktır.
Hazırladığımız programlar sayesinde boş geçirilen zamanlardan ve kötü alışkanlıklardan uzak duracak öğrenciler; düşünen, potansiyelinin farkına varan, üreten ve yapıcı bireyler olarak ülkesine faydalı bireyler olacaklardır.
Çukurova Fikir Sanat
  Merkezi’ne katılan arkadaşlarımız 1 adet kulübe üye olup, akademimiz bünyesinde açılacak kurslara da kayıt yaptırabilecekler.
Üyelerimiz Akademi bünyesinde Langırt, Bilardo, Masa Tenisi, Play Station ve İnternet Salonumuzdan ücretsiz yararlanıp ödüllü turnuvalara katılabilecekler.
Akademimiz bünyesinde bilgi ve yetenek yarışmaları düzenleyip üyelerimizi ödüllendireceğiz.
Sosyal, kültürel ve tarihi bir çok gezi düzenleyecek Çukurova Fikir Sanat Merkezimiz sizleri kayıt yaptırmaya bekliyor.

Çukurova Fikir Sanat Merkezi bünyesinde yapılacak faaliyetler ve imkanlarımız;
Ücretsiz Kurslar
Ödüllü Turnuvalar
Geziler
Seminerler
Özel Toplantı Odaları
Kütüphane
Derslikler
Sinema Salonu

Proje Bilgileri

  1. Tarih: 13/08/2015

Hizmetler

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!