HAVA ÇEKİMLERİ

 • Lime Air Studio, sizlere havadan görüntüleme hizmetleri de sunabilmektedir. Hava çekimlerini projelere bağlı olarak radyo kontrollü profesyonel model helikopterler  ile gerçekleştirmektedir.

  Radyo kontrollü uzaktan kumandalı helikopterler gerçek helikopterin inemediği irtifada farklı açılarda görüntü alma imkanı tanımaktadır. Kullandığımız model helikopterler tamamen profesyonel çekime yönelik olarak tasarlanmış cihazlar olup  temiz, titreşimsiz ve sallantısız görüntü alabilmemiz için özel dizayn edilmiştir.

  Kullanmış olduğumuz profesyonel havadan çekim model helikopterleri ile her sektöre yönelik (sinema,dizi,tanıtım filmi) kameralar ile çekimler geçekleştirebilmekteyiz.

  Hava çekimi olarak Düz Fotoğraf, Video, 360 Sanal Tur ve 360 Video çekim hizmetleri sunmaktayız.

  Kapalı alanlarda da (müze, depo, fabrika, ofis, ev) uçuş gerçekleştirebilmekteyiz. Jimmy jeep ve Steady Cam ile gerçekleşebilecek açı çekimlerini hava araçlarımız ile gerçekleştirebilmekteyiz.

  Özel olarak tasarlanan ve geliştirilen  kamera taşıma  aparatları kullanılarak hava şartlarına (rüzgar vb.) bağlı olarak sıfıra yakın titreşimsiz 4K ve full hd video görüntüleri alınabilmektedir.

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!