Proje Açıklaması


Ontan İnşaat 2006 yılında inşaat, taahhüt, proje yönetimi ve gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet göstermek amacıyla İnş.Y.Müh. Onur ÖKTEM (İTÜ) ve İnş.Müh. Taner AKÇINAR (İTÜ) tarafından kurulmuştur. Sahip olduğu teknik bilgi ve donanım doğrultusunda firma tarafından geliştirilen projeler profesyonelliğin ve mühendislik mimarisinin ön plana çıktığı çalışmalar olmaktadır.

Ontan İnşaat, taahhüt ve proje yönetimi alanında fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya kadar her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmet verebilmektedir.

2011 yılında şirkete İnş. Müh. Selçuk Şahbazlar (İTÜ) ve İnş. Yük. Müh. Hayri Dinkçi (İTÜ) ’nin katılımıyla inşaat konusunda taahhüt işleri gayrimenkul iş geliştirme kolundan ayrılmıştır. Taahhüt grubu yurtiçinde ve yurtdışında başarılı projeler gerçekleştirmeye başlamıştır.

2012 yılında gayrimenkul iş geliştirme alanında yapılan ortaklık ve iştiraklerle gerçekleştirilen başarılı büyük projeler grubun büyümesinde etkili olmuştur. Grubun bu yıl Myvia markası altında yaşam merkezleri işletme ve turizm yatırımları başlamıştır.


Proje Bilgileri

  1. Tarih: 09/09/2014

Hizmetler

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!