E-Ticaret Sistemleri Hizmeti

Özel tasarımcılar ve geliştiriciler ve pazarlamacılardan oluşan ekibimiz, bir kullanıcının siteye girmesinden satın alma işlemine kadar kullanıcının yolculuğunun her bölümünü ve onları tekrar tekrar gelmelerini nasıl sağlayabileceği hakkında bilgi ve deneyime sahiptir.

Sitenizin ziyaretçilerine mükemmel bir çevrimiçi alışveriş deneyimine sağlamaya kararlıyız. Bize hedefinizden bahsedin, biz de size bunu nasıl başarabileceğinizi gösterelim.

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı analize ederek planlamamızı yapıyor ve sizlere en uygun teknolojinin sizin için daha iyi çalışmasını sağlayan çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Doğru işlevsellik, tasarım ve duyarlı tasarım ile e-ticaret web siteleriniz, günümüzün e-ticaret pazarında önde olmanıza yardımcı olur.

web deneyimi
Web Tasarım ve Geliştirme

Her işletmenin ihtiyaçları aynı değildir. Bu yüzden işletmenizin talep ettiği ve hedef kitlenize göre size özel e-ticaret tasarımları yaratıyoruz. Geliştirdiğimiz tasarımları son derece güvenlikli ve hızlı altyapımız ile güçlendirerek ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi
Sorunsuz Gezinme

Kullanıcıların çoğunluğunun, web sayfasının zayıf olması nedeniyle alışveriş sepetlerini terk ettiğini biliyor muydunuz? Müşterilerinizi gezinmelerden ödemeye kadar sorunsuz bir şekilde yönlendiren bir e-ticaret yazılımına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Yönetim Paneli
Kolay Yönetim

Profesyonel ekibimizin geliştirdiği e-ticaret yazılımıyla birkaç tıklama ile işlemlerinizi gerçekleştirin. Ürünler, resimler, kategoriler, yazılar ve çok daha fazlasını kodlama bilgisi gerekmeden, hazırladığımız e-ticaret yazılımı ile birkaç tıklama ile gerçekleştirin.

Kalite
Güçlü Dijital Pazarlama

Size bir e-ticaret sitesi kurmakla bitirmiyoruz. Hedef kitlenizi çekmenize ve trafiğinizi arttırmanıza yardımcı olmak için SEO uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uyumlu Web sitesi
Responsive Tasarım

Tüm cihazlar için uyumlu e-ticaret siteniz ile dönüşüm oranlarını artırmanıza ve çevrimiçi satış hacimlerinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

SEO Uyumlu Kodlama
SEO Uyumlu Kodlama

SEO tekniklerini kullanarak arama motorlarında daha iyi sonuçlar veren, arama motoru için optimize edilmiş bir e-Ticaret web sitesi oluşturuyoruz.

E-Ticaret Web Sitelerini Nasıl Geliştiririz?

Müşterilerimizin tüm gelişmiş işlevlerden yararlanmasına olanak tanıyan güçlü E-ticaret çözümlerinizi başlatmak için etkili adımlar izliyoruz.

Müşteri Analizi

Müşterilerinizi tanımak e-ticaret yazılımınızın başarısı için oldukça önemlidir. Her sektörün müşteri yapısının farklı olduğunu biliyoruz. Bunun için müşteri analizi yaparak müşterilerinize nasıl ulaşmamız gerektiği konusunda daha uygun stratejiler geliştiriyoruz.

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirilmesi

Müşteri analizinden aldığımız fikirler ile işletmenizin ihtiyaçlarınıza uygun çekici bir web sitesi tasarlıyoruz. Kullanıcı merkezli yaklaşım ile müşteri odaklı sayfalar oluşturuyoruz.

E-Ticaret Pazarlama

Web sitenizin çevrimiçi görünürlüğünü artırmak için sayfa içi ve sayfa dışı SEO faaliyetleri yürütüyoruz. Web sitesi trafiğini iyileştirmek için veriye dayalı e-Ticaret SEO tekniklerini ve pazarlama araçlarını kullanıyoruz.

Yayınlanma

E-ticaret yazılımınızı tamamlanmasıyla birlikte, sitenizi yayınlamak için yapılandırıyoruz. Gerekli testler ve analizler ile sitenizin son halini almasını sağlıyoruz.

Analiz

Cihazlar arasında etkin bir şekilde çalışmasını sağlamak için e-Ticaret web sitenizin ana performans göstergelerini sürekli olarak izliyoruz.

Bakım

Zamanla genişleyen verileriniz nedeniyle yavaşlayan altyapınızı güçlü tutmak için belirli periyotlarla bakım yapıyoruz. Ve olası sorunların önüne geçiyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ürünlerinizin görünürlüğü ile satışlarınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlıyoruz. E-ticaret geliştirme uzmanlarımız, ürünlerinizi daha iyi sergileyen ve müşteri katılımını arttırmanıza sağlayacak bilgi ve birikime sahiptir

Size yüksek iş getirisi sağlaya e-ticaret yazılımlarımız ile satışlarınızı ve gelirinizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Uzman ekibimiz, ürün sayfalarınızın her birini arama motoru görünürlüğü ve müşterileriniz için hazırlayacaktır.

Sizin için sadace kodlama yapmıyoruz. Üst sıralarda yer almanı için rakip analizleri gerçekleştiriyoruz. Sektörünüzün ihtiyaçlarını belirliyor ve yazılımlarımızı sektörünüze özel geliştiriyoruz. Sektörünüze özgün e-ticaret yazılımı ile rakiplerinizin önüne geçin.

Gelişmiş e-ticaret hizmetimiz ile trafik takibi, ziyaretçi takibi ve ihtiyaçlarınıza özel analiz ve raporları almanıza olanak sağlar.

SSL Sertifikası, HTTPS, iki faktörlü kimlik doğrulama gibi sıkı güvenlik önlemleri kullanarak müşterileriniz için güvenli alışveriş platformları oluşturmanızı sağlıyoruz.

Yazılım geliştirmede zaman nakittir. Kuruluşumuz yalnızca çevrimiçi mağazanızı oluştururken size zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda bu çalışmanın sonucu kaçınılmaz olarak trafiği, satışları ve geliri artırır.

İnternetin geniş ağını ve çevrimiçi varlığın önemini anlıyoruz. Geniş iş fırsatlarının kapısı, masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletlerin yardımıyla açılıyor.

Lime olarak işletmelere, dünyaya ulaşmaları için bir platform sağlayan sağlam bir çözümle büyümeyi yükseltmelerine yardımcı olduk.

İlgileniyor musunuz?

Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz

Bize Ulaş