Mobil Uygulama Geliştirme Hizmeti

Başarılı mobil uygulama geliştirme, üç temel unsuru birleştirir: pazar, kullanıcı ve ürün. Bu faktörleri akıllı bir şekilde birleştirmek ve en iyi araçları ve uzmanlığı kullanmak için yanınızdayız. 

Mobil uygulama geliştiricilerimiz, pazar ihtiyaçlarını karşılayan, şirketlerin marka kimliğini güçlendiren ve ticari büyümeyi ve genişlemeyi teşvik eden çözümler oluşturma konusunda uzmanlığa sahiptir.

Mobil Uygulama İle Markanızı Büyütün

Mobil uygulama hizmeti ile pratik, sorunsuz deneyimler oluşturarak sonuçları hızlandırın.

Kullanıcı Tutma Oranını Arttırın

Kitlenizi önemsediğinizi göstererek sağlam ve tutarlı bir kullanıcı tabanı oluşturun.

Kullanıcı Deneyimini İyileştirin

Harika UI ve UX tasarımı ile müşterilerinize benzersiz bir deneyim sağlayın.

İşletme Maliyetlerini Azaltın

Uzman geliştirme ve bakım hizmetleriyle maliyetleri şimdi ve daha sonrası için azaltın.

Müşterilerinize Güven Verin

Müşterilerinize özel bir deneyim vererek hem bağlılık oluşturun hem de onların size güvenme oranını arttırın.

Anında Bağlantılar Oluşturun

Çevrimiçi ve çevrimdışı erişim sağlayın ve müşterilerinize nerede olurlarsa olsunlar ulaşın.

ASO Sıralamasını İyileştirin

Dinamik Başarı Metriklerine karşı genel ASO sıralamanızı yükseltmek için uygulama içi içeriği optimize edin.

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

En iyi mobil ürünler, kod kalitesini iyi hazırlanmış bir sistem mimarisiyle birleştirir. Mobil uygulama geliştirmeyi hızlandırmak, kullanıcı edinme ve elde tutmayı hızlandırmak için uzmanlık ve ileri teknolojiden yararlanın.

Mobil Danışmanlık

Öncelikli olarak ihtiyaçlarınızı analizi ile gereksinimlerinizi ortaya çıkarıyoruz.  Belirlediğimiz ihtiyaçlarınıza göre çözüm mimarisini planlamak ve kullanılabilirlik testi yapmak için profesyonel mobil danışmanlık ve iş analizi sağlıyoruz.

Mobil Uygulama Tasarımı

Tasarım uzmanlarımız yüksek dönüşüm ve yeni kullanıcıları olumlu yönde etkileyen kullanıcı odaklı UI/UX tasarım ile mobil kullanıcı deneyimi oluşturur.

Mobil Uygulama Geliştirme

Lime, web sitesinden mobil uygulamaya veya yeni bir mobil uygulamaya kadar her tür mobil uygulamayı geliştirmeye deneyimli ve hazırdır. Mevcut kodlarınızın yeniden düzenlenmesi veya oluşturulması için uzman ekibimiz yardım olacaktır.

Android Uygulama

Android işletim sistemi birçok fırsat sunar. Lime, dünya çapında milyarlarca Android kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayacak kadar esnek bir uygulama geliştirme yeteneğine sahip bir Android uygulama geliştirme şirketidir.

IOS Uygulama

IOS uygulaması benzersiz bir potansiyele sahip iPad, iPhone ve Apple Watch ile çalıştırmayı gerektirir. Uzman ekibimiz ile iş uygulamaları ve daha fazlası dâhil olmak üzere tüm alanlarda deneyimlidir.

Hibrit Mobil Uygulama

Mobil uygulamalarınız ile web uygulamalarınızı birlikte çalışmalarını sağlayan geliştirmeler sağlıyoruz. Cihazlar arası uyum gösteren uygulamalarınız ile müşterilerinizin beğenilerini topluyoruz.

Mobil Uygulama Desteği

Lime, kullanıcılarınızı sürekli etkileşimde tutmak için son teknoloji mobil deneyimler sunarak her zaman uygulamanızın büyümesine yardımcı olmaya hazırdır.

Mobil Uygulama Hizmetinde Hangi Uzmanlarımız Çalışacak?

Ekibimiz, iş ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilmiş bir yapı içerisinde olacaktır. Deneyimli ve geliştiriciler, tasarımcılar ve dijital uzmanlar ile fark yaratan mobil uygulamanız içerin buradayız.

Geliştiriciler

Teknolojik uzmanlığa ve sürekli kendilerini geliştiren, mobil uygulama geliştiricilerimiz ile mobil uygulamanızın işlevselliğini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

Tasarımcılar

Uzman UI/UX tasarımcılar ile kullanıcı odaklı ve etkileşimli mobil uygulamalar tasarlıyoruz. Tasarım ekibimiz gerekli mobil uygulama yapısını oluşturduktan sonra uygulamanız için animasyonlar, resimler gibi görsel etkileşim yaratacak tasarımlar ortaya koymaktadır.

Dijital Uzmanlar

Pek çok sektörde uzmanlığa sahip olan dijital uzmanlarımız mobil uygulamanız için sektör araştırmaları ve arayışlar içerisinde olacaktır. Hedef kitleniz için en doğru kararı dijital uzmanlarımız karar verecektir.

Hangi Sektörler İçin Mobil Uygulama Geliştiriyorsunuz?

Önde gelen uygulama geliştirme şirketlerinden biri olan Lime, çeşitli sektörlere mobil uygulamaları ile katkıda bulunmuştur. Şirketimiz, ister bir yeni bir kuruluş olun isterseniz büyük bir kuruluş olun başarıyı garanti eder.

Her sektör için uygun mobil uygulamalar oluşturmak için deneyimliyiz. Deneyimlediğimiz bazı sektörler:

  • Sağlık Hizmetleri
  • Lojistik
  • Eğitim
  • Perakende
  • Finans
  • Sağlık ve Fitness
  • Seyahat
  • Etkinlik

Sadece bunları geliştirmekle kalmıyoruz hayal gücünüze gelen ne varsa bize anlatarak onların gerçek bir uygulama ve deneyim haline dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Mobil uygulama geliştirme konusunda en son teknolojiyi sunmak üzere hizmetinizdeyiz. İster basit bir uygulama, ister kurumsal düzeyde karmaşık bir uygulama olsun, sizin için doğru bir tercih olmaya çalışıyoruz.

Birlikte belirlediğimiz süre içinde mobil uygulamanız tam anlamıyla kullanılabilir durumda olacaktır. Belirttiğimiz zaman dışına çıkma gibi bir durumumuz asla yoktur.

İhtiyaçlarınız ve müşterileriniz için mobil uygulamalar oluşturuyoruz. Mobil uygulama geliştirirken dikkatli ve standartlara uygun bir biçimde geliştiriyoruz. Uygulamanız yayınlanmadan önce defalarca kullanıcı testleri gerçekleştiriliyor

Görünen veya görünmeyen her yapı tamamı ile sizin içindir. Asla paylaşılmaz veya başka projelerde kullanılmaz. Sizden aldığımız bilgilerde asla dışarıya aktarılmaz.

Sadece mobil uygulama ekibimiz değil, Lime bünyesinde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız yaptıkları projelerle kendilerini kanıtlamışlardır. Arkadaşlarımız gerekli eğitimleri almış ve güncel gelişmeler ile kendilerini geliştirmektedir.

Proje bittiği zaman asla sizin ile bağlarımızı koparmıyoruz. Kuruluşunuzu büyütmek için dijital alanda her zaman yanınızdayız.

faq image

İster girişimci ister büyük bir şirketin lideri olun, gelecekteki dijital ürününüzün başarısına bağlı önemli stratejik hedefler olacaktır. Doğru mobil uygulama geliştirme ortağı, bu önemli süreç boyunca bir rehber ve danışman olarak hareket edebilir.

Sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı analize ederek planlamamızı yapıyor ve sizlere en uygun teknolojinin sizin için daha iyi çalışmasını sağlayan çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Ekibimiz sosyal medya yönetimi konularında alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

İlgileniyor musunuz?

Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz

Bize Ulaş