Biz Kimiz?

“Dijital dünyada yerinizi alın”

Lime Yazılım genç, dinamik ve sonuca odaklı ekibiyle 2021 yılında Alanya’da kuruldu. İnsanlara değer katan yazılımlar üretmek gayesiyle başladığımız bu yolda öncelikli hedefimiz SaaS yani hizmet odaklı yazılımlar geliştirmektir.


Sektörde yıllarca kazanılan deneyimin ardından geleneksel ve yenilikçi şirketlere hizmet vermek üzere “Dijital dünyada yerinizi alın” sloganı ile 2021 yılında çalışmalarımıza hız kattık.


Lime Yazılım, Türkiye’deki BT, teknoloji ve SaaS StartUp şirketleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal firmalara bulut yazılımlar, e-ticaret sistemleri, dijital tasarım, web geliştirme, mobil uygulama ve sosyal medya yönetimi gibi konularda hizmeti sunan bir yazılım şirketidir.

Neden Lime Yazılım?

Her iş bir projedir

Aldığımız her bir işi bir proje titizliğinde ele alırız. Bu amaçla araştırma ve planlama, süreç ve sorumluluk belirleme, uygulama, testleri detaylı şekilde ele alınır. Böylece tam olarak istenen sonucu elde ederiz.

Bağlılık

İşimize aşk ile bağlıyız. Bu nedenle yaptığımız işten yorulmayız. Ayrıca işimizle ilgili yeni gelişmeleri öğrenmeye hevesliyiz. Bu nedenle işinizin gerektirdiği konularda kendimizi çok hızlı şekilde geliştiririz.

Mutlu Müşteriler

Müşterilerimizi mutu etmek üzere var gücümüzle çalışırız, ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz eder ve isteklerini tam olarak yerine getirmeye çalışırız İyi biliyoruz ki mutlu müşterilerin referansı en değerli tanıtımdır.

Çözüm Odaklılık

Müşterimizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleriz, anlarız ve buna göre hareket ederek bu sorun ve ihtiyaçları çözmek için birden çok alternatif yöntemi dener ve en uygun çözümü uygulamaya koyarız.