Dijital Tasarım Hizmeti

Dijital tasarımlar, karmaşık konulardaki bilgileri genel izleyici kitlesine paylaşmak için güçlü bir araçtır. İster sıfırdan bir tasarım, ister mevcut tasarımınızı geliştirmemizi isteyin, dijital tasarımlarınızı sorunsuz bir şekilde yapmak için ekip gücüne ve sürekli geliştirdiğimiz deneyime sahibiz.

Dijital tasarım hizmetlerimiz kitlenize, markanız hakkında ilham vereceğine inanıyoruz. Kitlenizi büyüleyen tasarımlar yaparak işletmenizi deneyimli hale getiriyoruz.

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Tüm ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış geniş bir dijital hizmet yelpazesi sunuyoruz. Deneyimli dijital ekibimiz, dijital varlığınızı oluşturmak, sunmak ve yönetmek için uzmanlardan oluşur.

web deneyimi
Web Sitesi Tasarımı

Sizin için sıfırdan bir web sitesi tasarımı veya mevcut olan web sitenizi iyileştirmeler gerçekleştirerek, kitlenizin saygısını kazanmanızı sağlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi
UI/UX Tasarım

UX tasarımı, dikkatli gözlem, analiz ve kullanıcı davranışının değerlendirilmesi yoluyla bir kullanıcının dijital bir ürünle olan deneyimini geliştirme sürecidir. Tasarım uzmanlarımız, UI/UX tasarım ile kitle etkileşimleri kurmanızı sağlar.

Yönetim Paneli
Sosyal Medya Tasarımları

Takipçileri artırmaya, marka bilinirliğini en üst düzeye çıkarmaya ve gelir elde etmeye yardımcı olmak için dijital tasarım uzmanlarımızın dijital tasarımlar oluştumasına izin verin.

Dijital Tasarım Hizmetleri Nasıl İşliyor?

Sizin için en doğru dijital tasarımı yaratmak için planlı bir biçimde ilerliyoruz. Tüm süreç boyunca siz ile iletişim halinde kalacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bilgilendirme

Başlamadan önce, dijital tasarım projenizin detaylarını öğreniyoruz. Gereksinimlerinizi, hedef kitlenizi, hedeflerinizi ve dijital tasarımın neyi amaçladığını belirliyoruz. Tasarım ekibimiz sizin ile iletişime geçecek ve isteklerinizi anlayabilmek size en doğru çözümleri sunabilmek için bilgi alacaktır.

Hedef Kitle Araştırması

Sizin için en doğru dijital tasarımı yaratmak için hedef kitlenizi belirliyoruz. Belirlediğimiz hedef kitlesinin demografik yapısı, kişisel özellikleri, sevdikleri ve sevmedikleri tüm özellikleri belirliyoruz. Topladığımız bu veriler doğrultusunda işletmeniz için en mükemmel dijital tasarımı ortaya koyuyoruz.

Ön Tasarımın Oluşturulması

Dijital tasarımcılarımız, doğru yönde ilerlediğimizden emin olmak için onayınız için örnek bir eskiz ya da prototip tasarım oluşturur.  Tasarım üzerinde değişiklik veya düzenlemeler isterseniz dijital tasarım ekibimiz gerekli düzenlemeleri yaparak birlikte ilerleme halinde olur.

Tasarımların Hazırlanması

Onayınızı aldıktan sonra tasarımınızın türüne göre gerekli format, boyut, ortam vb. özelliklerine göre tasarlamaktadır. Tasarımlar kesinlik benzersiz ve hedef kitlenize uykun bir biçimde hazırlanacaktır.

Teslimat

Tüm bu süreç bittiğinde, size nihai dosyaları teslim ediyoruz. Dilerseniz dijital tasarımlarınızı sizin için istediğiniz platforma yerleştiriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İşbirliği yapmayı seven deneyimli ekibimiz ile harika fikirlerinizi başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel bir tasarıma dönüştüreceğiz

Sizin için oluşturacağımız benzersiz dijital tasarımlar hayal edebileceğinizden çok daha fazlasını içerir. Kullanıcı dostu tasarım ilkelerine göre hazırladığımız tasarımlar ile kullanıcılarınıza benzersiz bir deneyim yaşatıyoruz. Cesur ve anlaşılabilir dijital tasarımlarınız ile sektörde bir adım önde durmanız için uzman tasarımcılarımız benzersiz tasarımlar ortaya koymaktadır.

Her sektörün ihtiyaçları farklıdır. Biz bunun farkındayız ve sizin için hedef kitlenizi araştırıyoruz. Hedef kitlenizin ne istediğini bilmek, sizin için en doğru dijital tasarımını gerçekleştirmemizi sağlar.

Oluşturduğumuz dijital tasarımların amaçlarından birisi, sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarmaktır. Rakiplerinizi önemsiyoruz ve neler yaptıklarına ve eksiklerini inceliyoruz. Topladığımız analizler sonunda rakiplerinizden çok daha iyi sonuç ortaya koyuyoruz.

Dijital tasarım dünyasında terimler, teknoloji ve araçlar hızla değişmeye devam ediyor. Bu da genel izleyicinin bunlara ayak uydurmasını zorlaştırıyor.

Dijital tasarımcılarımız, memnuniyet seviyenizi en yüksek seviyede tutan hizmetler sunmak için en iyi becerileri kullanarak bir adım önde olmak için yeni trendlere ayak uyduruyor.

Dijital tasarım hizmetleri için kullandığımız araçlar ile projelerinizi veya işletmenizi görsel açıdan sektörünüzü öne çıkartıyoruz.

faq image

İster girişimci ister büyük bir şirketin lideri olun, gelecekteki dijital ürününüzün başarısına bağlı önemli stratejik hedefler olacaktır. Doğru dijital tasarım ortağı, bu önemli süreç boyunca bir rehber ve danışman olarak hareket edebilir.

Sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı analize ederek planlamamızı yapıyor ve sizlere en uygun teknolojinin sizin için daha iyi çalışmasını sağlayan çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Ekibimiz ui/ux tasarım, web tasarımı vb. konularında alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

İlgileniyor musunuz?

Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz

Bize Ulaş