Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında yayınlanan içeriği oluşturma, planlama, analiz etme ve bunlarla etkileşim kurma sürecidir.

Sosyal medya, dijital pazarlamanın en etkili biçimi olarak kabul edilir. Buna rağmen İşletmelerinin çoğunun hiçbir sosyal medya varlığı yoktur. Bunun nedeni ise işletmelerin yatırım yapacak zamana veya kaynağa sahip olmamasından kaynaklanmaktadır.

Takipçileri artırmaya, marka bilinirliğini en üst düzeye çıkarmaya ve gelir elde etmeye yardımcı olmak için sosyal medya çabalarınızı sosyal medya uzmanlarımızın yönlendirmesine izin verin. Deneyimli ekibimiz, iş hedeflerinizi markanız için uyumlu bir sosyal kişiliğe dönüştürebilir.

Sosyal Medya Hesaplarınız İle Neler Yapıyoruz?

Marka bilinirliğinizi, çevrimiçi takibinizi ve hatta satışlarınızı artırmaya nasıl yardımcı olduklarını keşfetmek için sosyal medya hizmeti hakkında derinlemesine bilgi edinin.

web deneyimi
Sosyal Medya Gönderileri

İşletmeniz için oluşturulan benzersiz ve markaya uygun gönderilerle yeni takipçiler kazanın veya mevcut kitleniz ile etkileşim kurun. Hazırlanan tüm gönderiler belirli kanallar üzerinden onayınıza sunulur ve onay verilince paylaşılır.

Kullanıcı Deneyimi
Kurulum ve Optimizasyon

Kurulumu gerçekleşmiş ve optimize sosyal medya hesaplarınız ile pazarlama stratejinizi başlatın. Şirketiniz sosyal medyada yeniyse, uzman ekibimiz işletmeniz için bir sosyal medya hesabı kurulum ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirecektir.

Yönetim Paneli
Rakip Analizi

Ekibimiz tarafından yürütülen ayrıntılı bir rakip analizi ile rakiplerinizin performansı hakkında benzersiz bilgiler edinin. Araştırmamızla, işletmeniz için rakiplerin zayıf yönlerini ve fırsatlarını tespit ederek mümkün olan en iyi kampanyayı başlatmanıza yardımcı olabiliriz.

Kalite
Reklam Yönetimi

Ekibimiz, kitle araştırması ve ekibinizle şirketinizin hedeflerine ilişkin fikir alışverişlerinin ardından özel reklam kampanyanızı geliştirir.

Mobil Uyumlu Web sitesi
Etkileşimli Gönderiler

Sosyal medya gönderileriniz için özel gönderilerle kullanıcıların dikkatini üzerini çekin. Ekibimiz, gönderilerinizin etkisini arttırmak için etkileşimli görseller hazırlar.

SEO Uyumlu Kodlama
Günlük Sosyal Medya Takibi

Ekibimiz sosyal medya hesaplarınızı günlük olarak kontrol edecek, işletmeniz için ürettikleri gönderilerdeki performansı ve etkileşimleri izleyecektir.

İşletmeniz İçin Neler Yapacağız?

Sektörünüz hakkında kapsamlı bir araştırma yaparak ve en son sosyal medya stratejilerini sosyal hesaplarınıza uygulayarak başlıyoruz. Sosyal medya yönetimi hizmeti, takipçilerinize işletmenizle etkileşim kurmaları ve onlara işletmeniz hakkında bilgi edinmelerini sağlar.

Varlığınızı İyileştireceğiz

Hangi aşamaları kullanmanız gerektiğine bakılmaksızın, işletmeler için sosyal medya yönetimi yardımcı olabilir.

Seçtiğiniz kuruluş, mevcut sosyal medya varlığınızı her aşamada gözden geçirecek ve profillerinizi nasıl iyileştirebileceklerine karar verecektir.

Daha çok kitleye ulaşmanız için uzman ekibimiz, sosyal medya hesaplarınızda bunları iyileştirecektir:

  • Profil Resmi: Bir işletmeyseniz, her sosyal aşamadaki profil resminiz, kuruluşunuzun logosu olmalıdır. Sosyal medya ekibimiz, logonuzu her platform için uygun boyutta düzenleyecek ve yayınlayacaktır. 
  • Başlık Resmi: Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi bir başlık resmine sahip olmanıza izin veren uygulamalar için sosyal medya ekibimiz, platforma uygun boyutlarda görselleri sizin için hazırlayacaktır.
  • Kuruluş Biyografileri ve Bilgiler:  Birçok sosyal medya platformu, kuruluşunuz hakkında bilgi oluşturmanıza izin verir. Bu, potansiyel müşterilerin bir göz atacağı bir şeydir, bu yüzden geliştirilmelidir. Sizin için bu alanları eksiksiz ve göz alıcı şekilde dolduracağız.

Sadece bunları geliştirmekle kalmayacağız, aynı zamanda takipçileriniz size ulaşabilmesi için sosyal medya platformunun izin verdiği tüm alanları sizin için dolduracağız.

İçerik Takvimi

Sosyal medya yönetiminin bir başka avantajı da, sosyal içerik takvimi oluşturabilmesidir. İçerik takvimi, sosyal medya hesaplarında işletmeniz için paylaşacağınız gönderileri planlamanın bir yoludur.  

Sizin için hazırlayacağımız gönderiler ile marka farkındalığı yaratacağız. Sizin için oluşturacağımız güvenilir ve dinamik hesaplar ile akılda kalacaksınız.

Yeni İçerik

Sosyal medyada hesaplarınızda oluşturacağımız yeni içerikler, sizi sektörünüzde ileriye taşıyacak içerikler olacaktır.
Yeni içerikler oluşturmadan önce kitlenizi, rakip analizi ve sektörünüzde ne tür içeriklerin en iyi performansı gösterdiğini araştırıyoruz.

İncelemek

Gönderdiğiniz içeriğin müşterilerin ihtiyaç duyduğu şey olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabileceğinden, sosyal medyayla ilgili etkileşim gibi ölçümleri araştırmak zorunludur.

Örneğin, Facebook'ta düşük etkileşiminiz varsa, alternatif bir içerik türünü ciddi olarak düşünmeli veya başka bir zamanda yayınlamayı düşünmelisiniz.

Uzman ekibimiz, gönderilerinizi iyileştirmenize yardımcı olacak incelikleri gidermenize yardımcı olabilir.

Yorumlara Cevap Verme

Takipçilerinizle etkileşimde kalmak, etkileşime devam etmek için çok önemlidir. Sosyal medya hizmetimiz ile işletme profilleriniz de meydana gelen tüm etkileşimleri değerlendiriyoruz.

Yorumlara cevap vermek, işletmeniz için önemlidir. Yorumlar ve mesajlar cevapsız kalırsa; uzun vadede bir müşteri ilişkisini bozabilir.

Sosyal medya yönetim hizmetimiz, hiçbir yorumun veya doğrudan mesajın cevapsız kalmamasını sağlayacaktır. Profesyonel bir cevap sizi saygın bir işletme yapacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi, markalaşma kampanyalarının yanı sıra pazarlama için de oldukça önemlidir. Günümüzde sosyal medya yönetimi, ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili olarak erişiminizi genişletmenin bir yolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ekibimiz yalnızca hesabınız için etkileşim oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda onu denetler ve gelişimleri yönetirler.

İlgili yorumlara en uygun şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Etkileşimin etkileşim şeklinde gerçekleşmesi önemlidir; bu nedenle, kullanıcılarınız ile etkileşimli olmaya her zaman önem veriyoruz.

Ekibimizin yönergelerine uyfuğunuz durumda hizmetimizin sonuçlarını en kısa sürede net bir şekilde görebileceksiniz. Hesabınızın çevrimiçi görünürlüğü artacaktır. Bu nedenle insanların yayınlarında daha sık görünmeye başlayacaktır. Paylaşım, yorum, beğeni, mesaj vb. şekillerdeki katılım miktarı da büyük ölçüde artacaktır.

Sosyal medya yönetimi, gönderilerinizi Facebook, Instagram, Twitter vb. çevrimiçi platformlarda oluşturmanıza, analiz etmenize ve yayınlamanıza yardımcı olan süreçtir. Sosyal medya yöneticileri tarafından işleyişi denetlemek için kullanılan araçların yanı sıra çeşitli hizmetler de vardır.

Sosyal medya yönetiminin içerdiği bazı hizmetler şunlardır:

  • Mevcut sosyal medya stratejisini denetlemek
  • Hedef kitleyi araştırmak
  • Doğru sosyal medya platformunu seçmek
  • Belirli bir sosyal medya için en iyi stratejiyi oluşturmak
  • Sosyal medya profiliniz için bir içerik takvimi oluşturmak
  • Sosyal medyadaki büyümenizi analiz etmek ve raporlamak

Sonuçları en üst düzeye çıkarmak için, hesabınıza giriş ayrıntılarına ihtiyacımız var. Hesap ayrıntılarınızın veya özel bilgilerinizin sızdırılmasından endişe ediyorsanız içiniz rahat olsun. Hesap bilgilerinizin her zaman güvende kalmasını sağlayacağız.

faq image

İster girişimci ister büyük bir şirketin lideri olun, gelecekteki dijital ürününüzün başarısına bağlı önemli stratejik hedefler olacaktır. Doğru sosyal medya yönetimi ortağı, bu önemli süreç boyunca bir rehber ve danışman olarak hareket edebilir.

Sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı analize ederek planlamımızı yapıyor ve sizlere en uygun teknolojinin sizin için daha iyi çalışmasını sağlayan çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Ekibimiz sosyal medya yönetimi konularında alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaışmaktadır.

İlgileniyor musunuz?

Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz

Bize Ulaş