Bulut Yazılımları Hizmeti

Bulut hizmetleri, esas olarak, verileriniz ve hizmetleriniz üzerindeki kontrol düzeyini seçmenize olanak tanıyan ölçeklenebilir, güvenilir ve sanal kaynakları kullanan web tabanlı hizmetlerdir.

Sektörünüzün boyutu ve amacı ne olursa olsun, ekibimiz ile şirketinizin dijital alanda tamamen ve güvenle çalışmasını sağlamak için doğru bulut geliştirme çözümünü bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Neden Bulut Yazılımları Kullanmalıyım?

Bulut yazılımlar sizin için esneklik, hız ve kontrol edebilme yetenekleri sağlar. Optimum iş verimliliği ve sermaye harcamalarını azaltmanız için bulut yazılımları tercih edebilirsiniz.

Hızlı Bulut Yazılım
Hızlı ve Hafif Uygulamalar

Bulut uygulamalar işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir biçimde internete bağlanan tüm cihazlarınız üzerinden oluşturmanıza ve modüler yapısı sayesinde isteklerinize hızlı çözüm sunmaktadır

Güvenli Bulut Yazılım
Artan Veri Güvenliği

İşletmenizin büyümesi elinizden bulunan verinin artmasına neden olmuş olabilir. Bu verileri güvenli bir biçimde saklamanız gereklidir. Bulut yazılımlar ile veri güvenliği sağlayabilirsiniz.

Zaman ve Maliyetleri Azaltın
Zaman ve Maliyetleri Azaltın

Bulut tabanlı uygulamalar işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirme imkânı sağlamaktadır ve yedekleme veri kurtarma gibi maliyetlerinizi ortadan kaldırarak size farklı bir deneyim sunmaktadır.

Danışmanlık

Gerçek iş etkisine sahip pratik ve yüksek düzeyde uygulanabilir bulut çözümleri oluşturmak için ilgi çekici ve sürekli yeni yollar aramaya odaklanıyoruz.

En iyi uygulamalar hakkında tavsiyeler, süreçleri optimize etme ve riskleri azaltmak için uzman ekibimiz ile iş birliği içinde olun. Müşterilerimizi IaaS, PaaS, SaaS, güvenlik, maliyet optimizasyonu, geçişler konusunda destekliyoruz.

İster buluta geçiş yapmaya hazır olun, ister olasılıkları keşfetmeye yeni başlıyor olun Lime, size rehberlik edecek araçlar ve kaynaklarla iyi bir donanıma sahiptir.

Buluta Geçiş ve Entegrasyon

Buluta Geçiş ve Entegrasyon, bulut geliştirmede genellikle oldukça karmaşık ve gerekli bir süreçtir. Deneyimli bulut geliştiricilerimiz, sorunlarınızı ve giderlerinizi azaltmanıza yardımcı olmaya hazır.

Entegrasyon ve geçiş planınızın yürütülmesini koordine etmek için de sizinle birlikte çalışırız. Altyapınızı buluta taşımayarak ürünlerinize ve müşterilerinize daha iyi performans, yüksek güvenlik ve maliyet tasarrufu gibi pek çok sayısız avantaj ile fayda sağlayabilirsiniz.

Bulut Yazılım Geliştirme

Bulut bilişim hizmetlerinden yararlanarak, sizin ve ekibinizin zamanınızı verimli kullanmanızı sağlıyoruz. Bilgi birikimimiz, sıfırdan tamamen operasyonel bir bulut çözümüne kadar bulutta uygulama geliştirmenin tüm yaşam döngüsünü kapsar.

Gelecekteki çözümünüzün güvenli, ölçeklenebilir ve güvenilir olmasını sağlamak için bulut yazılımınızı ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca uygulama geliştirme çözümlerimiz mimari, sanallaştırma ve veritabanlarıyla hızlı ve tekdüze bir şekilde ilgilenir.

Bulut Güvenliği

Bulut tehditlerindeki her zamankinden daha gelişmiş artışla birlikte, yetkisiz erişimi, hesap ihlallerini ve veri ihlallerini engelleyebilecek uygun güvenlik hükümleri oluşturmak zorunludur.

En son siber tehditlere verimli bir şekilde yanıt vermek için bulut geliştirme uzmanlarımız, bulut yazılımınızı proaktif olarak izler ve korur.

Bulut ortamınız için sağlam güvenlik hizmetine olan ihtiyacı anlıyoruz. Bu nedenle hizmetlerimiz , önemli bulut varlıklarınızı korumanıza yardımcı olabilir ve varlıklarınıza erişen kullanıcılara tam koruma sağlar.

Bulut Yazılımlarımızı Keşfedin

Bulut yazılımların kuruluşunuz için sayısız faydası vardır. İlk olarak, uygulamalar hızlı bir şekilde güncellenebilir, test edilebilir ve dağıtılabilir. Bu durum iş gereksinimlerinize yanıt vermenizi hızlandıracaktır. 

Bulut bilişim, API yönetimi, bulut hizmetleri, depolama ve içerik tesliminden veritabanı ve DNS yönetimine kadar müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için bulut yazılım hizmeti veriyoruz.

IaaS Bulut Yazılım Hizmetleri

Altyapı hizmeti olarak da bilinen IaaS, bilgi işlem, depolama, ağ oluşturma ve güvenlik araçlarından oluşan dijital bir altyapıya sahip işletmeniz için ilk ve en kapsamlı bulut bilişim hizmetidir.

IaaS'yi edinmek, müşterilerin ara katman yazılımı, işletim sistemleri, uygulamalar, geliştirme araçları ve iş analitiği dâhil olmak üzere ihtiyaç duydukları tüm yazılımları yapılandırmasına, yüklemesine ve yönetmesine olanak tanır. Bu, iç altyapı oluşturmanın sermaye harcamalarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Kendi iç ağlarını oluşturmak için gereken yazılım ve donanım türünü satın alma araçlarına sahip olmayan, ancak yine de donanım ve yazılım yığınları için maksimum kontrol ve sorumluluğa sahip olmak isteyen küçük şirketler ve yeni kurulan şirketler için mükemmel bir alternatiftir.

Diğer bir deyişle, donanım ve temel altyapıyı IaaS Sağlayıcısı sağlar ve gerisini şirket sağlar.

PaaS Bulut Yazılım Hizmetleri

Platform hizmeti, işletim sistemlerinin teslimini içerir. Kuruluma veya sonraki indirmelere gerek kalmadan İnternet üzerinden programlamayı destekler. IaaS ile aynı temel altyapıyı kullanır, ancak yazılım uygulamaları geliştirmek için gereken geliştirme araçlarını, ara yazılımı, işletim sistemlerini ve veritabanı yönetim sistemlerini de kapsar.

PaaS ile uygulamaların çıktılarına veya sonuçlarına sahip olmak zorunda kalmadan toplu olarak uygulamalar oluşturmak isteyen bireysel bir ticari kuruluşun aksine, bir geliştiriciler topluluğu tarafından erişilebilir.

PaaS, web uygulamaları ve yazılımları oluşturan şirketler için faydalıdır. PaaS kullanıcıları, ihtiyaç duydukları geliştirme araçlarına, bu araçlara ihtiyaç duydukları anda, doğrudan satın alma stresi yaşamadan kolayca erişebilirler.

SaaS Bulut Yazılım Hizmetleri

Yaygın olarak Yazılım hizmeti olarak bilinen SaaS web tabanlı yazılım uygulamaları şeklini alan tamamen gelişmiş bir yazılım çözümüdür.

SaaS bulut sağlayıcısı, yazılımın kullanıcıların ihtiyaç duyduğu yerde ve zamanda bulut platformunda erişilebilir olmasını sağlayarak programı çalıştırmak için gereken işletim sistemi, altyapı, ara yazılım ve verilerden sorumlu olmaya devam eder.

SaaS ile yazılım uygulamalarını yüklemeniz ve çalıştırmanız gerekmez. Her şeye İnternet üzerinden erişilebilir. Yazılıma genellikle herhangi bir cihazdan, istediğiniz zaman İnternet üzerinden erişebilirsiniz.

SaaS ayrıca kurulumu kolay, kullanıma hazır çözümler sunar.

IaaS, PaaS ve SaaS Arasındaki Farklar Nelerdir?

IaaS, özel olarak oluşturulmuş uygulamaları barındırmanın yanı sıra genel bir veri merkezi sağlama konusunda maksimum esneklik sağlar.

PaaS, sistem yönetimi ihtiyacını azaltmak için çoğunlukla bir IaaS platformunun üzerine kurulur. Altyapı yönetimi yerine uygulama geliştirmeye odaklanmanızı sağlar.

SaaS, belirli bir iş ihtiyacını karşılayan kullanıma hazır, çözümler sunar. Modern SaaS platformlarının çoğu, IaaS veya PaaS platformları üzerine kuruludur.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yenilikçi ve tecrübeli bir kuruluş olan Lime ile müşterilerimizin beklentilerini aşmak için bulut çözümlerimize uyguladığımız geniş bir bilgi ve uzmanlık havuzu oluşturduk. Sizin için tamamen yönetilen bulut çözümleri sunuyoruz.

Gelişmiş bulut hizmetlerinizi doğru bulut geliştiricisinin ellerine vermek, hızlı bir şekilde yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve mimari açıdan güçlü web sitesi uygulamaları sağlamak için hayati önem taşır.

Lime, gelişmiş bulut çözümlerimiz yüksek nitelikli uzmanlar tarafından yönetilmektedir. İş verilerinizi planlama, basitleştirme ve güvence altına alma konusunda yılların deneyimine sahiptirler. 

Uzmanlarımız, karışıklığın olduğu yerleri netleştirmek, karışıklık olan yerlerde kodu temizlemek ve uzun vadeli veri güvenliği ve doğruluğu sağlamak için işletmenizle ortak olmaya isteklidir.

Bir ekibin parçası olarak çalışırken, bulut tarafından yönetilen uygulamalar, personel ve müşteri işbirliğini önemli ölçüde geliştirebilir, stresi ve bir proje üzerinde çalışmak için harcanan zamanı azaltabilir. 

Bulut ortamında işbirliği, işletmenize veri, içerik ve iş yüklerinin daha iyi dağıtımını kolaylaştırarak ve ilerlemeyi daha net bir şekilde tanımlayarak daha verimli iletişim kurma yeteneği verir.

Çalışanlar bağlanabilir, aynı proje üzerinde çalışabilir ve hatta bulut bilişim çözümlerinin sunduğu ortak çalışma platformlarında bilgi paylaşabilir. Bulut geliştirme stratejilerimizle, ekip üretkenliğini artırırken müşteri hizmetlerini ve ürün geliştirmeyi iyileştirebilirsiniz.

Bu, özellikle çalışanlarınız farklı coğrafi konumlarda bulunuyorsa, herhangi bir işletme için harikadır.

İşlerinizi buluta taşımanın yaygın ve anında sağladığı avantajlardan biri maliyet tasarrufudur. Birçok bulut kaynağı için yalnızca harcanan süre için ücretlendirilirsiniz. Daha da iyisi, çoğu bulut hizmeti, özelliklerin otomatik olarak ölçeklenmesine izin verir, bu nedenle, küçültüldüğünde herhangi bir ücret ödemezsiniz ve yalnızca çalışırken veya örneğin kullanıcı başına kullandığınız şey için ücretlendirilirsiniz.

Değişen ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, mevcut kaynakları azaltarak veya genişleterek altyapınıza atanan kaynakları özelleştirebilirsiniz. Aslında, müşterilerimizin paradan tasarruf etmesine yaygın olarak yardımcı olmamızın yollarından biri, yetersiz tahsis edilmiş veya uyumsuz kaynakları bulmak için altyapılarını gözden geçirmektir.

İşletmeniz için pahalı ekipman satın almak yerine, kendi bulut sağlayıcınızın kaynaklarını kullanarak maliyetleri azaltabilirsiniz. Bulutta olduğunuzda, şirketinizin verilerine kolay erişim, iş operasyonlarınızı yürütürken zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Bulut hizmetlerinin varlığından önce işletmeler, gerçek zamanlı bilgilere yetersiz erişim, düzensiz raporlama ve kontroller ile mücadele ediyorlardı. Bu durum genellikle düşük kaliteli sonuçlara yol açıyor ve müşterilerinizi mutsuz olmasına neden oluyordu. 

Bulut bilişime geçiş, merkezi dosya depolamayı, yedeklemeleri ve çok daha iyi kalite kontrolünü kolaylaştırdı. Verileri bulutta rezerve etmek, araçlarınız zarar görse bile verilerin sürekli olarak erişilebilir olmasını sağlar. Bulut tabanlı hizmetler, acil durumlardan hızlı veri kurtarmayı destekler.

Ayrıca, hangi verilere hangi kullanıcıların erişmesini istediğinizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Bu, çalışanlarınız kendilerine tahsis edilen belgeleri veya işlevleri kolayca tanımlayabildiklerinden, iş faaliyetlerini düzenlerken size kalite kontrolü sağlar. Daha da iyisi, bu süreçler onlara ve çalışma biçimlerine göre uyarlanabilir, bu da üretkenliği ve morali artırırken eğitim ve hataları azaltır.

Aklınıza takılan sorular olduğu zaman mesai saatlarimiz içerisinde +90 850 308 1207 numarasından bize ulaşabilir ve sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.

İster girişimci ister büyük bir şirketin lideri olun, gelecekteki dijital ürününüzün başarısına bağlı önemli stratejik hedefler olacaktır. Doğru bulut geliştirme ortağı, bu önemli süreç boyunca bir rehber ve danışman olarak hareket edebilir.

Sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı analize ederek planlamamızı yapıyor ve sizlere en uygun teknolojinin sizin için daha iyi çalışmasını sağlayan çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Ekibimiz bulut teknolojileri konularında alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaışmaktadır.

İlgileniyor musunuz?

Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz

Bize Ulaş