Web Geliştirme Hizmeti

Başarılı bir dijital ürün oluşturmak için en iyi web geliştirme ortağını seçmek çok önemlidir. Doğru iş ortağı, olağanüstü kullanıcı deneyimi sunan güvenli, istikrarlı bir uygulama oluşturmak için en iyi teknoloji çözümlerini uygulayabilir.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte internetin gücünü kullanarak işletmelerin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için web çözümleri oluşturuyoruz. Güçlü marka bilinci oluşturma ve en yeni cihazlarla uyumlu W3C standartlarına uyumlu web siteleri geliştirme konusunda uzmanız.

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı analize ederek planlamımızı yapıyor ve sizlere en uygun teknolojinin sizin için daha iyi çalışmasını sağlayan çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Ekibimiz web geliştirme, kurumsal tasarım ve açık kaynak konularında alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaışmaktadır.

web deneyimi
Özel Görseller ve Grafikler

Benzersiz bir web deneyimi yaratmak için markanızı çeşitli görseller kullanıyoruz. Benzersiz görseller kullanmak sadece görsel olarak çekici bir hikâye yaratmakla kalmaz, aynı zamanda okuyucuya rehberlik eder.

Kullanıcı Deneyimi
Kullanıcı Merkezli Tasarım

Web sitesi, işletme hedeflerinizle kullanıcılarınızın hedeflerinin bir araya geldiği yerdir. Kimin için tasarım yapacağımızı ve onlar için neyin en önemli olduğunu düşünce merkezimize alıyoruz.

Yönetim Paneli
Yönetim Paneli

Bir web sitesinin güncellenmesi zor olmamalıdır. Yönetim panelimiz üzerinden ekibinizin hızlı bir şekilde canlı değişiklikler yapmasına ve tasarım ekibimizin görsel sonuç üzerinde büyük kontrole sahip olmasına olanak tanır.

Kalite
Dönüşüm Optimizasyonu

Ekibimiz bir web sitesi tasarlarken pazarlama hedeflerinizi düşünüyor. Web sitesi dönüşümlerini ön planda tutuyoruz.

Mobil Uyumlu Web sitesi
Mobil Optimizasyon

Kullanıcılarınıza mobil cihazlarından erişebilecekleri hızlı, optimize edilmiş şekilde, bir çok cihazın performans beklentilerine uygun web sayfaları hazırlıyoruz.

SEO Uyumlu Kodlama
SEO Uyumlu Kodlama

Hazırladığımız web sitelerini arama motorlarına en uyumlu şekilde hazırlıyor ve rakiplerinize kıyasla bir adım önde olmanız için en iyisini hazırlıyoruz.

Web Geliştirme Süreci Nasıl İşliyor?

Piyasada bu kadar çok web uygulaması varken yalnızca birkaçı başarılı olacaktır. Bu nedenle odaklanmış ve profesyonel bir uygulama geliştirme sürecine sahip olmak önemlidir. Web sitesi, internet dünyasında müşterilerle etkileşim kurmanın ilk aşamasıdır. Size özel web geliştirme sürecinin gücünden nasıl yararlanırsınız?

Fikir Geliştirme

Başarıya giden ilk adım, fikrinizi tanımlamaktır. İhtiyaçlarınızı karşılayan bir tasarım sağlamak, araştırma yapmak ve hedef kitleniz için en doğru adımları belirlemek için çalışıyoruz.

Pazar Araştırması

Bir fikir hazır olduğunda, değerini doğrulamak için geri bildirim toplarız. Bu analiz, hedef kitlenizin demografik yapısına, davranışlarına ve hedeflerini içerir.

Web Sitesi Şeması

Web sitenizin yapısını, içeriğini ve işlevselliğini tanımlayacak hayati bir hazırlık planıdır. Web sitenizin hızlı bir şekilde görselleştirilmesine yardımcı olur.

UI ve UX Tasarım

Hedef kitleniz için harika bir deneyim sunan, sezgisel ve tutarlı bir kullanıcı arayüzü sunuyoruz. Böylelikle en verimli kullanıcı etkileşimine sahip olursunuz.

Geliştirme

Sağlam, yüksek performanslı bir web geliştirme hizmeti sunmak için sürekli test ve kalite güvencesi ile ön uç ve arka uç geliştirme yapıyoruz.

Yayınlama ve Bakım

Web geliştirmenin tamamlanmasıyla sizin onayınızla yayınlıyoruz. Zaman içinde performansı korumak için belirli periyotlarla bakım yapıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yazılım sektörü ve kullanıcılarının talepleri yeni teknolojiler ile sürekli değişmektedir. Bu nedenle ekibimiz, yenilikler ve güvenlik konularında bilgilerini sürekli olarak geliştirmektedir.

Uzmanlık, mükemmel ekibi oluşturmanın yalnızca ilk adımıdır. İyi bir web geliştirme şirketinin rolü, dijital bir projenin yürütülmesini baştan sona planlamaktır. Ekibimiz sizin taleplerinizi ve sektörünüzün ihtiyaçlarına göre planlamalar yapmaktadır.

Başarılı bir web uygulaması oluşturmak, tüm sorumluluğu ve kalite güvencesini üstlenebilecek bir proje yöneticisi gerektirir. Tercihiniz eğer biz olursak, projenizin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular olduğu zaman mesai saatlarimiz içerisinde +90 850 308 1207 numarasından bize ulaşabilir ve sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.

faq image

İster girişimci ister büyük bir şirketin lideri olun, gelecekteki dijital ürününüzün başarısına bağlı önemli stratejik hedefler olacaktır. Doğru web geliştirme ortağı, bu önemli süreç boyunca bir rehber ve danışman olarak hareket edebilir.

Sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı analize ederek planlamımızı yapıyor ve sizlere en uygun teknolojinin sizin için daha iyi çalışmasını sağlayan çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Ekibimiz web geliştirme, kurumsal tasarım ve açık kaynak konularında alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaışmaktadır.

İlgileniyor musunuz?

Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz

Bize Ulaş